Blog Category: Blog

Mar

30

Obrazy idealnym prezentem ślubnym!

Opublikowane przez — Kategoria Blog

obrazy

Nie martw się, to bardzo często się zdarza. Gdy bowiem zostajemy zaproszeni na ślub i przyjęcie weselne do członków rodziny, przyjaciół czy znajomych, bardzo się oczywiście cieszymy, lecz jednocześnie już po kilku chwilach zastanawiamy się nad tym, co takiego podarować Nowożeńcom. Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest koperta - jednak ... Czytaj dalej »

Mar

30

Suknie ślubne – najmodniejsze kroje!

Opublikowane przez — Kategoria Blog

suknie ślubne

Dla każdej z kobiet to właśnie jej suknia ślubna jest najważniejszą kreacją, co do tego na pewno nikt nie ma najmniejszych nawet wątpliwości. I choć należy ją rzecz jasna dobierać odpowiednio do figury i indywidualnego stylu, nie można oczywiście pomijać także milczeniem kwestii mody. Wszak trendy ślubne zmieniają się niczym w kalejdoskop ... Czytaj dalej »

Lut

01

Stół szwedzki na weselu – warto czy nie warto?

Opublikowane przez — Kategoria Blog

stół szwedzki

Na Zachodzie ten sposób serwowania weselnych potraw uchodzi za najpopularniejszy, w naszym kraju niezbyt duży odsetek par decyduje się na to rozwiązanie, widać jednak wyraźnie, iż z miesiąca na miesiąc przybywa fanów stołu szwedzkiego. Polacy co prawda przez lata nieco przyzwyczaili się do tego, iż na weselu dnia serwowane są do stołów, j ... Czytaj dalej »

Sty

17

Jak zaprosić do swego domu design na poziomie światowym?

Opublikowane przez — Kategoria Blog

To pytanie z całą pewnością zadaje sobie w tym właśnie momencie wielu Polaków. Trudno wszak ukrywać, że po latach mieszkania w dość nudnych i niekoniecznie stworzonych z dbałością o detale wnętrzach mamy w końcu okazję, by żyć w przestrzeniach pięknych, gustownych, urządzonych niczym w katalogu. Jak jednak można taki efekt osiągnąć? Posta ... Czytaj dalej »

Sty

16

Ślub i wesele o nich wiemy absolutnie wszystko!

Opublikowane przez — Kategoria Blog

ślub

Z pewnością każdy doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż ślub oraz wesele to naprawdę spore przedsięwzięcie i trzeba nieźle się nagimnastykować, by zdążyć ze wszystkim na czas.   Wszak spraw do załatwienia są dziesiątki – nie można o niczym zapomnieć. W rezultacie pary narzeczonych przed Tym Wielkim Dniem nierzadko przeżywają spo ... Czytaj dalej »

Paź

28

Samochód do ślubu Jaworzno

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Oferowane usługi przez profesjonalne wypożyczanie pojazdów do ślubu z Jaworzna znane są w całej okolicy. Młode Pary chętnie wynajmują pojazdy odpowiednio dostosowane do obsługi tego rodzaju uroczystości, które charakteryzuje podwyższony standard wyposażenia. Każde auto do ślubu z Jaworzna obsługuje szofer w eleganckim uniformie, któreg ... Czytaj dalej »

Sie

28

Kamerzysta – osoba, dzięki której nasze wesele będzie niezapomniane

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Zdecydowana większość młodych par decyduje się na upamiętnienie najważniejszego dnia w swoim życiu na płycie DVD. Film weselny oglądany po wielu latach jest ogromną dawką przyjemnych wspomnień. Jednak żeby oglądanie filmu było dla nas chwilą ogromnej radości, a nie oglądaniem podrzędnego widowiska słabej jakości powinniśmy zadbać o wybór ... Czytaj dalej »

Maj

23

Fotokabina idealnym źródłem rozrywki

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Przygotowując różnego rodzaju imprezy, organizując odpowiedniego typu spotkania trzeba brać pod uwagę. że zadbanie o pewnego rodzaju atrakcje jest niezwykle ważne. Coraz częściej firmy zajmujące się dostarczaniem atrakcji imprezowych mają w swojej ofercie fotokabiny. Czym są tym urządzenia, jak działają, a przede wszystkim w jakich sytuac ... Czytaj dalej »

Sty

17

Jarzyna Foto

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Fotografia odgrywa coraz większą rolę na różnego rodzaju imprezach. Każdy z nas przeżywając ważne momenty w swoim życiu chce je uwiecznić na fotografiach. Nie inaczej jest ze ślubem i weselem. Obecnie na każdej uroczystości i przyjęciu widzimy fotografa, który stara się uchwycić wszystkie najważniejsze chwile fotografowanych osób. Dlateg ... Czytaj dalej »

Sty

17

Mak-Biżuteria – biżuteria ślubna

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Jednym z najpiękniejszych dni w życiu jest bez wątpienia dzień ślubu. Wszystkie kobiety pragną wyglądać w nim zjawiskowo. Dlatego też z myślą o wszystkich paniach planujących ślub powstał ten artykuł. Chciałabym przedstawić w nim sklep internetowy www.Mak–Biżuteria.pl, w którym bez cienia wątpliwości każda kobieta znajdzie dla siebie wyją ... Czytaj dalej »