Blog Category: Blog

Lut

01

Stół szwedzki na weselu – warto czy nie warto?

Opublikowane przez — Kategoria Blog

stół szwedzki

Na Zachodzie ten sposób serwowania weselnych potraw uchodzi za najpopularniejszy, w naszym kraju niezbyt duży odsetek par decyduje się na to rozwiązanie, widać jednak wyraźnie, iż z miesiąca na miesiąc przybywa fanów stołu szwedzkiego. Polacy co prawda przez lata nieco przyzwyczaili się do tego, iż na weselu dnia serwowane są do stołów, j ... Czytaj dalej »

Sty

17

Jak zaprosić do swego domu design na poziomie światowym?

Opublikowane przez — Kategoria Blog

To pytanie z całą pewnością zadaje sobie w tym właśnie momencie wielu Polaków. Trudno wszak ukrywać, że po latach mieszkania w dość nudnych i niekoniecznie stworzonych z dbałością o detale wnętrzach mamy w końcu okazję, by żyć w przestrzeniach pięknych, gustownych, urządzonych niczym w katalogu. Jak jednak można taki efekt osiągnąć? Posta ... Czytaj dalej »

Sty

16

Ślub i wesele o nich wiemy absolutnie wszystko!

Opublikowane przez — Kategoria Blog

ślub

Z pewnością każdy doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż ślub oraz wesele to naprawdę spore przedsięwzięcie i trzeba nieźle się nagimnastykować, by zdążyć ze wszystkim na czas.   Wszak spraw do załatwienia są dziesiątki – nie można o niczym zapomnieć. W rezultacie pary narzeczonych przed Tym Wielkim Dniem nierzadko przeżywają spo ... Czytaj dalej »

Paź

28

Samochód do ślubu Jaworzno

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Oferowane usługi przez profesjonalne wypożyczanie pojazdów do ślubu z Jaworzna znane są w całej okolicy. Młode Pary chętnie wynajmują pojazdy odpowiednio dostosowane do obsługi tego rodzaju uroczystości, które charakteryzuje podwyższony standard wyposażenia. Każde auto do ślubu z Jaworzna obsługuje szofer w eleganckim uniformie, któreg ... Czytaj dalej »

Sie

28

Kamerzysta – osoba, dzięki której nasze wesele będzie niezapomniane

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Zdecydowana większość młodych par decyduje się na upamiętnienie najważniejszego dnia w swoim życiu na płycie DVD. Film weselny oglądany po wielu latach jest ogromną dawką przyjemnych wspomnień. Jednak żeby oglądanie filmu było dla nas chwilą ogromnej radości, a nie oglądaniem podrzędnego widowiska słabej jakości powinniśmy zadbać o wybór ... Czytaj dalej »

Maj

23

Fotokabina idealnym źródłem rozrywki

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Przygotowując różnego rodzaju imprezy, organizując odpowiedniego typu spotkania trzeba brać pod uwagę. że zadbanie o pewnego rodzaju atrakcje jest niezwykle ważne. Coraz częściej firmy zajmujące się dostarczaniem atrakcji imprezowych mają w swojej ofercie fotokabiny. Czym są tym urządzenia, jak działają, a przede wszystkim w jakich sytuac ... Czytaj dalej »

Sty

17

Jarzyna Foto

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Fotografia odgrywa coraz większą rolę na różnego rodzaju imprezach. Każdy z nas przeżywając ważne momenty w swoim życiu chce je uwiecznić na fotografiach. Nie inaczej jest ze ślubem i weselem. Obecnie na każdej uroczystości i przyjęciu widzimy fotografa, który stara się uchwycić wszystkie najważniejsze chwile fotografowanych osób. Dlateg ... Czytaj dalej »

Sty

17

Mak-Biżuteria – biżuteria ślubna

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Jednym z najpiękniejszych dni w życiu jest bez wątpienia dzień ślubu. Wszystkie kobiety pragną wyglądać w nim zjawiskowo. Dlatego też z myślą o wszystkich paniach planujących ślub powstał ten artykuł. Chciałabym przedstawić w nim sklep internetowy www.Mak–Biżuteria.pl, w którym bez cienia wątpliwości każda kobieta znajdzie dla siebie wyją ... Czytaj dalej »