obrazy

Mar

30

Obrazy idealnym prezentem ślubnym!

Opublikowane przez — Kategoria Blog

0 Flares 0 Flares ×

Nie martw się, to bardzo często się zdarza. Gdy bowiem zostajemy zaproszeni na ślub i przyjęcie weselne do członków rodziny, przyjaciół czy znajomych, bardzo się oczywiście cieszymy, lecz jednocześnie już po kilku chwilach zastanawiamy się nad tym, co takiego podarować Nowożeńcom. Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest koperta – jednak przyznać należy, że niezbyt oryginalnym i wysublimowanym (mówiąc łagodnie). Znacznie ciekawszymi i bardziej pożądanym przez pary biorące właśnie ślub prezentem są stylowe obrazy dostępne na sklepie internetowym fototap.pl.

Obrazy ręcznie malowane całe mnóstwo fantastycznych możliwości!

Na szczęście w dzisiejszych czasach te ozdoby naścienne reprezentują sobą wszystko to, co najlepsze. Zapewne wielu Czytelników pamięta jeszcze dziś egzemplarze z lat osiemdziesiątych czy też dziewięćdziesiątych – nudne, mało interesujące, wykonane ze sporą dawką bylejakości. Dziś jest już zupełnie inaczej, każdy model to prawdziwe dzieło sztuki, które wykonane zostało z wielką maestrią.
Zapewne to właśnie dlatego tak często przyszli weselni goście zdecydują się na zakup w ramach prezentu dla Pary Młodej obrazy ręcznie malowane. Jedne z nich stanowią istna eksplozję kolorów, inne natomiast są bardzo stonowane, proste, minimalistyczne. Łączy je jednak to, iż stanowią przykład maestrii wykonania na najwyższym poziomie. Pary, które często bywają w muzeach i galeriach sztuki, z całą pewnością będą takim upominkiem szczerze usatysfakcjonowane.

Jakie obrazy sprawdzą się w przypadku par ceniących estetykę wykonania i funkcjonalność zarazem?

W tym przypadku zdecydowanie warto sięgnąć po obrazy malowane na szkle. Ich rozliczne zalety naprawdę długo można byłoby wymieniać. Wykonano je z bardzo dużą dawką staranności, dbałością o każdy detal, nie zapominając jednak o tym, że powinny być ozdobami praktycznymi. Gdy się ubrudzą, można z powodzeniem przetrzeć je wilgotną szmatką. Ich kolory nie tracą swojej intensywności nawet po wielu latach, nie blakną, ciągle wyglądając dokładnie tak, jak w dniu zakupu!

Oto idealne propozycje prezentów dla zakochanych par – godne wykorzystania!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- 0 Flares ×

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 293, dzisiaj: 1

  

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- 0 Flares ×