Sty

17

Jak zaprosić do swego domu design na poziomie światowym?

Opublikowane przez — Kategoria Blog

0 Flares 0 Flares ×

To pytanie z całą pewnością zadaje sobie w tym właśnie momencie wielu Polaków. Trudno wszak ukrywać, że po latach mieszkania w dość nudnych i niekoniecznie stworzonych z dbałością o detale wnętrzach mamy w końcu okazję, by żyć w przestrzeniach pięknych, gustownych, urządzonych niczym w katalogu. Jak jednak można taki efekt osiągnąć? Postanowiliśmy poradzić się specjalistów!

Meble

Myliłby się ten, kto twierdziłby, że to meble są najważniejszym elementem stylowej aranżacji wnętrz. Okazuje się bowiem, iż nawet w przypadku, gdy wyróżniają się one dużą dawką prostoty, można jak najbardziej na inne sposoby udekorować przestrzeń i nadać jej niesamowitego stylu.
Jeśli chodzi o najczęściej wybierane dziś przez Polaków meble, wielkim powodzeniem cieszą się egzemplarze minimalistyczne, równie popularne jednak są egzemplarze stworzone w klimatach vintage i retro. To na pozór dwie wykluczające się opcje, nie zapominajmy jednak o tym, że ludzie generalnie dzielą się przecież na wielbicieli nowoczesności oraz fanów tego, co dawne.

Dodatki

Powiedzmy sobie szczerze: tak naprawdę to one decydują o ostatecznym charakterze danego miejsca. Zatem nawet jeżeli ktoś dysponuje meblami wątpliwej jakości, niezbyt nowymi czy też zupełnie zwyczajnymi, i tak może wyczarować w pomieszczeniu niezwykła magię, klimat, który szczerze zachwyca.
O czym mowa? Chociażby o tekstyliach, których wszak w żadnym właściwie pomieszczeniu nie powinno zabraknąć. Piękne koce, pledy, patchworkowe dzieła, makatki, poduszki, zasłony – jeśli tylko są one odpowiednio dobrane, potrafią zachwycać i wprowadzać we wnętrzu niebywały klimat.
Nie możemy zapominać także o innych nieco elementach dekoracyjnych, mamy tu na myśli między innymi figurki, świeczki, ozdobne doniczki na kwiaty – specjaliści do spraw aranżacji wnętrz podkreślają bardzo zgodnie, iż ich także nie powinno zabraknąć w żadnym kompletnie urządzonym pomieszczeniu.

Co z ozdobami naściennymi?

Przechodzimy niniejszym do najważniejszego elementu naszych rozważań, będzie bowiem mowa o ozdobach naściennych. Okazuje się, że to właśnie one świadczą o ostatecznym charakterze danego pomieszczenia, to dzięki nim nudny i pełen bylejakości salon nabierze charakteru, a niewyróżniająca się niczym sypialnia czy jadalnia staną się prawdziwymi oazami piękna i wyjątkowości.

Mamy tu na myśli zarówno obrazy (te na płótnie, szkle akrylowym czy też na korku), jak i fototapety. Ogromną popularnością cieszą się dziś trójwymiarowe ich wersje. Nie tylko bowiem doskonale się prezentują, ale także sprawiają, że wnętrze wydaje się znacznie większym niż w rzeczywistości, a wiele osób pragnie optycznie powiększyć pomieszczenia w sowich odmach czy też mieszkaniach.

Każdy, kto poszukuje dokładniejszych informacji na temat nowoczesnego designu we wnętrzach, już dziś powinien odwiedzić https://www.fototap.pl

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- 0 Flares ×

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 323, dzisiaj: 1

  

Zostaw odpowiedź

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Pin It Share 0 LinkedIn 0 Email -- 0 Flares ×